Oferta
Stowarzyszenie Miłośników Koni Arabian oferuje:
  • Naukę jazdy konnej dla początkującychi zaawansowanych w każdym wieku - również dla najmłodszych dzieci. Początkowe lekcje jazdy konnej odbywają się na lonży (koń chodzi na lince trzymanej przez instruktora), w późniejszym okresie nauki, w miarę jak jeźdźcy zaczynają samodzielnie kierować końmi - w grupie na ujeżdżalni i w terenie. Do wyjazdów w pierwsze spacery w terenie konieczne jest utrzymywanie równowagi i świadome powodowanie (kierowanie) koniem w każdym chodzie. Wyjazdy w teren również odbywają się zawsze zinstruktorem. Dla zaawansowanych istnieje możliwość organizacji kilkudniowego rajdu konnego.

  • Zajęcia z hipoterapii, które prowadzone są w naszym ośrodku na specjalnie przygotowanych koniach, przez instruktorów - hipoterapeutów z uprawnieniami Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego. Zajęcia z hipoterapii dostępne sa dla wszystkich osób, dla których wskazana jest ta forma rehabilitacji ruchowej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Warunkiem przystąpienia do zajęć z zakresu hipoterapii jest pisemne zalecenie lekarza prowadzącego pacjenta.
  • Zajęcia dla klas szkolnych - ognisko/griil wraz z przejażdżką konną.
  • Pokazy umiejętności jazdy konnej oraz przejażdżki dla dzieci i młodzieży podczas pikników i festynów.
  • Organizacja pokazów kawaleryjskich w tym: musztra konna, pokazy z lancą i szablą.
  • Asysta konna podczas uroczystości patriotycznych, okolicznościowych (w tym śluby)

Istnieje możliwość oddania do naszej stajni konia pod fachowa opiekę (pensjonat). W stajniach oddajemy do dyspozycji przestronne i bezpieczne boksy, wyposażone w automatyczne poidła. Ściółka jest często i regularnie wymieniana, obsługa życzliwa i fachowa, z wieloletnim doświadczeniem. Konie sa regularnie wypuszczane na wybiegi.


Wychodząc naprzeciw ku środowisku lokalnemu każdy może do nas przyjść, aby spędzić na łonie natury chwilę czasu i poprzebywać z końmi. Serdecznie zapraszamy.

Aktualne ceny usług podane są na stronie CENNIK
Kalendarz
<< 2017-09 >>
PnWtŚrCzPtSbN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Wydarzenia wspierają:
Alpejczyk PGNIG Gmina Dynów Benenek Argo Bieszczady Bank Spółdzielczy Dynów Lidl
Jarosław Lis


Radio Rzeszów Nowiny Nowiny 24 Radio VIA TVP Rzeszów