Oferta
Stowarzyszenie Miłośników Koni "ARABIAN" oferuje:
  • Naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych w każdym wieku - również dla najmłodszych dzieci. Początkowe lekcje jazdy konnej odbywają się na lonży (koń prowadzony jest na lince trzymanej przez instruktora), w późniejszym okresie nauki, kiedy jeźdźcy zaczynają samodzielnie kierować końmi - w grupach na ujeżdżalni i w terenie. Do wyjazdów w pierwsze spacery w terenie konieczne jest utrzymywanie równowagi i świadome powodowanie (kierowanie) koniem w każdym chodzie. Wyjazdy w teren odbywają się zawsze z instruktorem. Dla zaawansowanych istnieje możliwość organizacji kilkudniowego rajdu konnego.

  • Zajęcia z hipoterapii, które prowadzone są w naszym ośrodku na specjalnie przygotowanych koniach, przez instruktorów - hipoterapeutów z uprawnieniami Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego. Zajęcia z hipoterapii dostępne sa dla wszystkich osób, dla których wskazana jest ta forma rehabilitacji ruchowej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Warunkiem przystąpienia do zajęć z zakresu hipoterapii jest posiadanie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do hipoterapii.
  • Zajęcia dla klas szkolnych - ognisko/griil wraz z przejażdżką konną.
  • Pokazy umiejętności jazdy konnej oraz przejażdżki dla dzieci i młodzieży podczas pikników i festynów.
  • Organizacja pokazów kawaleryjskich w tym: musztra konna, pokazy z lancą i szablą.
  • Asysta konna podczas uroczystości patriotycznych, okolicznościowych (w tym śluby).
  • Pensjonat dla koni - w stajni oddajemy do dyspozycji przestronne i bezpieczne boksy, wyposażone w automatyczne poidła. Ściółka jest często i regularnie wymieniana, a obsługa fachowa i życzliwa, posiadająca wieloletnim doświadczeniem. Konie sa regularnie wypuszczane na wybiegi.
Aktualne ceny usług podane są na stronie CENNIK
Kalendarz
<< 2024-06 >>
PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Wydarzenia wspierają:
Alpejczyk PGNIG Gmina Dynów Benenek Argo Bieszczady Bank Spółdzielczy Dynów Lidl
Jarosław Lis


Radio Rzeszów Nowiny Nowiny 24 Radio VIA TVP Rzeszów